Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Ośrodek w lesie nad morzem

Ośrodek w lesie nad morzem

Gdzie jeździcie nad morze? Zaproponujcie jakiś ośrodek w lesie nad morzem. Ceny nie ulega wątpliwości są niezwykle znaczące, choć na niskie nie ma co liczyć. Z góry dzięki. Piszcie, bowiem prędko muszę się na coś zdecydować.

Zbyszek

Posty: 13

 
Mnie też marzy się taki wypoczynek, ośrodek w lesie spa. W tym roku jednak za późno na takie plany, będą tylko jeziora, ale na przyszły rok już koniecznie trzeba będzie coś takiego zaplanować.

sebuśś4

Posty: 15

 
Muszę zerknąć na ich stronę, bo propozycja takiego spa nad morzem i konie jest bardzo fajna, zwłaszcza, że syn nie lubi zaludnionych miejsc i woli właśnie takie miejsca.

namok

Posty: 17

 
W Chłapowie byłam raz, bardzo miło wspominam ten urlop. Nie trwał długo, ale do takich letniskowych domków nad morzem to można jeździć. Bardzo blisko jest plaża, a to najważniejsze. Dzieciaki rozbiły sobie potem namiot na polu namiotowym, które też jest na terenie tego ośrodka.

Zajaczek2710

Posty: 19

 
Polecam swoje osobiste i ulubione spa nad morzem. To taki mały kurort. Dla tych co kochają konie i dla tych, którzy lubią leniuchować, plaża blisko 200 m http://oland.com.pl.

Koniecznie odwiedźcie to miejsce.

Facio

Posty: 19

 
Na ten rok wybrałam spa nad morzem, uwielbiam konie, wobec tego ten kurort jest dla mnie najlepszym wyborem i w sumie mam niedaleko. Już nie mogę się doczekać.

Różyczka

Posty: 15

 
Osobiście z doświadczenia polecam to pole namiotowe nad morzem w Chłapowie. Z powodzeniem można jechać tam z dzieciakami, bo warunki mają bardzo dobre. Dużo rozrywki, nawet dla takich maluchów po 3 latka, bo są tam place zabaw. Gorąco polecam to miejsce.

Lamusek

Posty: 14