Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

tanie hotele Sopot

tanie hotele Sopot

Potrzebuję koniecznie mieszkania na góra dwie doby. Akurat wypadła nagła sprawa, a nie mam pieniędzy na drogi hotel. Błagam pomóżcie :)

22elzo

Posty: 17

 
A po co masz siedzieć w hotelu i być pod obserwacją? Wynajmij jak człowiek prywatny pokój, ewentualnie całe mieszkanie i baw się dobrze ;)

NeCr0

Posty: 21

 
Całe szczęście mam pracę mobilną i powiem Ci jedno. Jeżeli skorzystasz ze strony www.waszenoce.pl zwiedzisz przez kilka miesięcy całą Polskę, ostro tanio. Masz tam wyszukiwarkę i znajdziesz dosłownie dowolną jakość. Byłem w Krakowie chyba dwa tygodnie z nimi, zero problemów, zero zaliczek, kontakt całodobowy właściwie. Solidna firma i widać mają wielu klientów, bo baza ciągle rośnie.

Intro_69

Posty: 26

 
Byłem raz w Krakowie z serwisem www.waszenoce.pl. Pojechałem na trzy dni pozwiedzać. Dali mi zakwaterowanie w pokoju o bardzo wysokim standardzie. Wszystko załatwiłem online. Możesz sobie ustawić, jakie chcesz kryteria wyszukiwania. Wyjazd, liczbę osób, itp. Żadnych zaliczek!!!

wom_ww

Posty: 17

 
Swoboda to moim zdaniem najważniejsza sprawa. Koniecznie stawiaj na własny pokój, wynajmowany dobowo, bez żadnych zaliczek. Są na necie serwisy, z wyszukiwarkami, opiniami dotychczasowych użytkowników, itp. Nie ma sensu ryzykować. Wiadomo, jak to dzisiaj jest.

Warszawiak

Posty: 21

 
Weź pod uwagę, że teraz hotele są strasznie drogie, a prywatnych apartamentów jest całe mnóstwo. Ja bym na drugą opcję stawiał.

Antekkk

Posty: 17