Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Jaki hotel w gdańsku

Jaki hotel w gdańsku

Myślę o długim weekendzie w Gdańsku i zastanawiam się, gdzie będzie można przenocować. Jeśli znacie jakieś fajne hotele z parkingiem i restauracją to dajcie namiary.

Marioleczka

Posty: 7

 
W Gdańsku nocowałem w różnych miejscach, baza noclegowa ma się bardzo dobrze, bez problemu można coś szukać. Fajna opcja to nie tylko hotele, ale mieszkania na wynajem na doby.

czarny021

Posty: 19

 
Polecam zajrzeć do sieci, na pewno jakiś interesujący hotel w Gdańsku uda się znaleźć, bo baza noclegowa jest tam świetna.

mnichhhu8

Posty: 11

 
Znajomy polecił mi http://gryfgdansk.pl i byłem zadowolony, zajrzyj do oferty, myślę, że jak na weekendowy wyjazd to dobre miejsce, wszędzie łatwo można dotrzeć.

Marko

Posty: 20

 
Fajna oferta to hotel Gryf, bo mają parking, restaurację, dobre ceny, znajdują się w samym centrum. Pokoje zadbane, naprawdę miłe miejsce na pobyt.

Gosienka54

Posty: 12

 
Całe Trójmiasto słynie z dobrej bazy noclegowe, ale jak chcecie pojechać w najbardziej chodliwych terminach to rezerwujcie coś wcześniej bo najlepsze noclegi szybko się rozchodzą.

TomekK 

Posty: 11

 
Na terenie Gdańska noclegów nie brakuje zarówno hoteli jak i hosteli czy apartamentów na wynajem. Można powiedzieć, że do wyboru do koloru. Na pewno coś sobie znajdziecie na pobyt weekendowy.

Chiny12

Posty: 15

 
Sporo miejsc noclegowych funkcjonuje w Gdańsku i tak jak w całej Polsce widać, że jest również coraz wyższy poziom funkcjonowania tych hoteli więc na pewno coś się uda atrakcyjnego wybrać.

@malpka

Posty: 24