Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Pomocy! Jaki hostel wybrać?

Pomocy! Jaki hostel wybrać?

Witajcie, potrzebuje pilnie jakiegoś taniego noclegu w Poznaniu. Poleci ktoś jaki hotel lub hostel?

Poznaniaczek2

Posty: 10

 
Witaj, chyba wiem czego szukasz. Kilka tygodni temu byliśmy z zoną w Poznaniu i zatrzymaliśmy się w Hostelu Jeżyce. Tutaj masz linka: http://www.hostel-jezyce.pl. Bardzo niska cena a pokoje są bardzo ładne i komfortowe. A obsługa bardzo miła także śmiało mogę polecić.

Ofertę znajdziesz na stronie.

Andzia

Posty: 19

 
Na nieszczęście nie jestem w stanie doradzić ci nic konkretnego lecz nakieruje cię byś szukał po katalogach firm w Poznaniu, tak na pewno coś odszukasz jeśli nikt ci nie podpowie konkretnego miejsca. Spodziewaj się, że na weekend hotele będą pełne.

Matizi91

Posty: 21

 
W Poznaniu jest parę fajnych noclegów. My z zoną już kilkukrotnie byliśmy w hostelu o nazwie Jeżyce. Stronę www znajdziesz tutaj: http://www.hostel-jezyce.pl. Tam masz więcej informacji. Odnajdziesz tam także cennik oraz dane kontaktowe, które zapewnią ci skontaktowanie się z recepcją hostelu.

Podoba się hotelik?

Marko

Posty: 20

 
Witaj, Poznań to wielkie miasto, powiedz mi dokładnie w jakim rejonie szukasz to coś ci polecę. Współpracowałem z wieloma hotelami więc trochę znam się w temacie. Szukasz czegoś bardziej luksusowego czy coś tańszego? Czekam na dalsze informacje i porozmawiamy dalej.

Możesz pisać na PW jak masz jakieś pytania.

Klarkaa45

Posty: 19

 
Musisz mi podać konkretniejsze informacje zanim będę w stanie ci cos doradzić. Podaj chociaż dzielnicę, w której poszukujesz noclegu. Poznań to olbrzymie miasto i chyba nie chcesz dojeżdżać 20 kilometrów w miejsce, jakie musisz odwiedzić. Na PW wyślę ci listę sprawdzonych noclegów to wybierz sobie z niej coś, może coś ci przypadnie do gustu.

Lamusek

Posty: 14

 
Wolisz coś niskobudżetowego czy ekskluzywne hotele? I co najistotniejsze w jakiej dzielnicy poszukujesz noclegu? Daj znać to podeślę ci parę sprawdzonych hoteli, z których na pewno coś znajdziesz ciekawego.

Pozdrawiam serdecznie.

Hmielek2

Posty: 24

 
Żeby ktoś ci coś doradził musisz podać więcej danych. Nawet nie wiemy w jakiej dzielnicy szukasz noclegu chyba, że jest w Poznaniu przejazdem i możesz zajechać gdziekolwiek. Szukasz czegoś tańszego czy czegoś na najwyższym poziomie. Jak płaci firma to szalej ile się da. Wybierz jakiś luksusowy hoteli i nie patrz na koszty. Szlachta się bawi i na koszta nie patrzy.

foken

Posty: 24

 
W odpowiedzi na wasze pytania mogę polecić wam hostel: http://www.hostel-jezyce.pl. Korzystałem z niego już kilkukrotnie i jak do tej pory jestem niezmiernie usatysfakcjonowany. Na pewno wrócę tam za każdym razem gdy będę miał spotkanie w Poznaniu.

Goral6

Posty: 26

 
Hostel, który polecił kolega wyżej jest naprawdę bardzo fajny. Niska cena a pokoje są bardzo ładne i zadbane. Myślę, że jeśli ktoś szuka noclegu w tej dzielnicy Poznania to oferta ta jest godna polecenia. Zastanawiasz się dalej? Warto tak wybrać!

Calusek34

Posty: 19