Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

czyszczenie dywanów Grudziądz, szukam

czyszczenie dywanów Grudziądz, szukam

Dzień dobry. Mam pytanie o pranie dywanów w Grudziądzu. Czy znacie jakąś porządną pralnię. Chodzi mi o oddanie dywanu, nie o pranie w domu, gdzie przyjeżdża ekipa.

Boss

Posty: 1

 
U nas dywany są zawsze czyste i faktycznie bez porównania z tymi, jakie ma moja siostra :) Już niejednokrotnie jej mówiłam, że to niezdrowe dla dzieci, żeby nie korzystać z doświadczonego czyszczenia dywanów. Jest sporo tanich pralni w Grudziądzu.

jozefinna

Posty: 12

 
No właśnie. Ciekawa jestem, ile takie czyszczenie dywanów w Tucholi kosztuje. Mam dwa duże dywany, które od paru lat nie były czyszczone w sposób profesjonalny. Przydałoby im się gruntowne pranie. Pewnie odzyskałyby też kolor. Odkurzanie przy psie niewiele daje, a tak to można pozbyć się nawet roztoczy i wszelkich bakterii.

trzeźwy55

Posty: 11

 
A co z sierścią? Da się jej pozbyć w taki sposób? Poszukuję skutecznego prania dywanów w Człuchowie, natomiast nie mogę a niezwykle znaleźć żadnych opinii o pralniach, jakie znam. Jak coś wiecie, napiszcie.

Ptaszek

Posty: 12

 
Tak myślałam i nie myliłam się. Dobrze, iż skorzystałam z prania dywanów w Świeciu, bowiem teraz widzę różnicę. Mąż zawiózł do pralni dywan, który już od dawna wymagał konkretnego prania. Teraz pachnie, nie ma plam, a przede wszystkim tych groźnych roztoczy.

Serduszko4

Posty: 8

 
Dokładnie. Po takim czyszczeniu dywanów dywan odzyskuje nie tylko kolory, ale też pachnie i jest bezpieczny dla dzieciaków. Nie ma to jak porządne pranie w pralni w Świeciu. O odkurzaniu nie będę wspominać ;)

Dzidzia

Posty: 5

 
No właśnie. Ciekawa jestem, ile takie czyszczenie dywanów w Tucholi kosztuje. Mam dwa wielkie dywany, które od paru lat nie były pielęgnowane w sposób profesjonalny. Przydałoby im się gruntowne pranie. Pewnie odzyskałyby też kolor. Odkurzanie przy psie niewiele daje, a tak to można pozbyć się nawet roztoczy i wszelkich bakterii.

korasek

Posty: 4

 
No właśnie na tym mi najbardziej zależy. Niedługo urodzę i dom przechodzi teraz gruntowne porządki :) Myślałam już z mężem, żeby w ogóle zrezygnować z wykładzin, ale jakoś oboje nie widzimy naszego domu z pustymi podłogami :D Jak znacie jakąś dobrą pralnię, która oferuje czyszczenie dywanów w Tucholi, dajcie znać. Dziękuję.

gruszk009

Posty: 8

 
Polecam usługi tej pralni http://www.pralniadywanow.eu. Zajmują się pranie dywanów w Grudziądzu, a zarówno oferują impregnację, ozonowanie i dużo innych usług dotyczących dywanów. Są skuteczni i właśnie wobec tego polecam wam, bo już niejednokrotnie korzystaliśmy i jesteśmy zadowoleni.

Orolniki

Posty: 20

 
Ja też nie wyobrażam sobie swojego dywanu bez gruntownego prania. Mam dwa koty. Gdyby nie to, że oddaję raz na pół roku wykładziny do czyszczenia, byłoby kiepsko. Mam zaufaną pralnię, która za czyszczenie dywanów w Chojnicach nie bierze dużo :)

Matusiński

Posty: 16